www.nowawies.pl

:: Świetny występ dzieci ze szkoły w Nowej Wsi na kortach w Brwinowie.
Wiadomość dodana przez: Arek (2013-11-12 18:03:28)

W niedzielę 10 listopada na kortach w Brwinowie odbył się pierwszy turniej jesienno-zimowego cyklu Tenis10 Brenda Tour. Doskonale zaprezentowali się w nim uczniowie klas I-IV ze szkoły podstawowej w Nowej Wsi. Kacper Tukiendorf i Jaś Antoniewicz zwyciężyli w kategoriach zielonej open i czerwonej open, Antoni Rosiński i Kuba Tukiendorf zajęli drugie miejsca w kategoriach pomarańczowej open i czerwonej, a Staś Antoniewicz i Michał Breńda zdobyli trzecie miejsca w kategoriach zielonej open i czerwonej.


Cieszymy się z sukcesu młodziutkich tenisistów z Nowej Wsi i liczymy na ich udany występ w przyszłorocznej Talentiadzie. Zapraszamy też wszystkich uczniów szkoły w Nowej Wsi z klas I-IV do uczestnictwa w zajęciach minitenisa, które odbywają się w każdą sobotę w godzinach od 9 do 14 w szkolnej hali sportowej.
W ramach cyklu Tenis10 Brenda Tour zostanie zorganizowanych sześć turniejów dla dzieci od 6 do 12 lat. Zawody zostały włączone do kalendarza Warszawsko-Mazowieckiego Związku Tenisowego.
Patronem imprez i fundatorem nagród jest znana firma Brenda Sport produkująca wysokiej klasy sprzęt sportowy. Nawiązanie współpracy z firmą, która sponsoruje wiele ważnych imprez sportowych w naszym kraju, jest dla klubu z Brwinowa wielkim wyróżnieniem.
W inauguracyjnym turnieju wzięło udział 50 dzieci, które rywalizowały w pięciu kategoriach wiekowych.

Wyniki:
- kategoria czerwona (2006-2007) - I miejsce Antoni Magielski, II miejsce Kuba Tukiendorf, III miejsce Artur Breńda,
- kategoria czerwona open (2004-2005) – I miejsce Jaś Antoniewicz, II miejsce Kuba Radzikowski , III miejsce Ewa Zaręba,
- kategoria pomarańczowa (2005) – I miejsce Marcel Kołakowski, II miejsce Jeremi Cichy, III miejsce Laura Stypuła,
- kategoria pomarańczowa open (2003-2004) – I miejsce Jan Małkowski, II miejsce Antoni - Rosiński, III miejsce Hania Potaczek,
- kategoria zielona open (2001-2003) – I miejsce Kacper Tukiendorf / Pablo Sobanski, II miejsce Artur Bekas / Michał Leszczyna, III miejsce Staś Antoniewicz / Maks Jaczewski.

Serdecznie dziękujemy też firmom Bellona i Godan za ufundowanie upominków dla wszystkich uczestników turnieju.

Na kolejny turniej z cyklu Tenis10 Brenda Tour zapraszamy już 8 grudnia.

Waldemar Cecuła
prezes KS Tennis Life
adres tej wiadomości: www.nowawies.pl/news.php?id=2564