www.nowawies.pl

:: Spotkanie z aktorami serialu Rodzinka.pl.
Wiadomość dodana przez: Arek (2014-05-09 07:50:16)

7 maja 2014r. dzięki zaproszeniu ks. Andrzeja Kamińskiego, przybyli do naszej szkoły niezwykli goście - Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski, którzy grają role dwóch braci - Kuby i Kacpra Boskich w znanym serialu telewizyjnym Rodzinka.pl. Na spotkaniu, w którym uczestniczyli uczniowie klas VI i I klas gimnazjum, chłopcy odpowiadali na pytania wcześniej przygotowane przez uczniów. Mogliśmy się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy dotyczących ich życia prywatnego, nauki w szkole i pracy w filmie.

Po tej części, goście rozdawali wszystkim chętnym, a tych nie brakowało, autografy i pozowali do zdjęć z licznymi fanami z naszej szkoły. Była to wielka atrakcja dla wszystkich dzieci, osobiście poznać młodych aktorów, którzy okazali się bardzo sympatyczni i chętnie rozmawiali ze swoimi rówieśnikami. Byliśmy pełni podziwu dla Adama i Mateusza, którzy cierpliwie, z uśmiechem na twarzy przyjmowali adorację szczególnie płci pięknej.
W czasie przerwy, szkolne korytarze opustoszały, gdyż pozostali uczniowie, którzy nie uczestniczyli w wywiadzie z aktorami, również chcieli ich osobiście zobaczyć oraz zdobyć włsnoręczne podpisy ulubionych aktorów. W poprzednim roku mieliśmy przyjemność spotkać się z Tomkiem, trzecim, najstarszym bratem z serialu Rodzinka.pl granym przez Maćka Musiała.
Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję poznać jeszcze inne znane osoby.
Hanna Majkowska


adres tej wiadomości: www.nowawies.pl/news.php?id=3117